Vai tu esi dzirdējis, kas ir Ātruma cilts? Tas ir televīzijas raidījums LTV7 kanālā, kuru jau piekto gadu skatās tie, kam tīk ātrums, motoru rūkoņa, benzīns un adrenalīns. Ātruma cilts tur rūpi par visiem, kas ir dulli, ātri un kustigi. Viņus vienmēr var atpazīt pēc benzina smakas, eļļainām rokām un mirdzuma acīs, ieraugot kautko, kas spēj ātri pārvietoties. Ātrums reibina. Tie, kas baidās tajā atzīties, joprojām stāv ārpus cilts sētas un uzskatāmi par izradītajiem, bet pārējie tikmēr jau otro gadu simtu svin cilvēces izgudrojumu, kas visvairāk ir pārvērtis pasauli – iekšdedzes dzinējs!

“ASINSSPIEDIENS” Ātruma cilts kartinga hallē!

Sacensību Koncepts – Ņemot vērā, ka ziema rit pilnā jaudā un liela daļa no jums savus ričukus pēc rudens ir atstājuši dīkstāvē, ZIEMA VELO FEST ietvaros tiek organizētas velosacensības, lai visi gribētāji varētu tā pamatīgāk izskrieties vai precīzāk sakot iedot ričukam tā kārtīgi izdirsties.

Jāpiereģistrējās jau laicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots

Tad nu lūk – sacensības tiek organizētas Biķerniekos, Ātruma cilts kartinga hallē. Tur ir silti, mājīgi un omulīgi tā ka viss kārtībā. Sacensības norisināsies divās grupās – fixed un freewheel. Freewheel kategorijā ir pilnīgi vienalga ar kādu ričuku tu gāzīsi, galvenais, lai ir divi rati un brīvgaita. Derēs kalninieks, BMX, parasts pilsētnieks vai omas piena kannu vedamais, ka tik kust uz priekšu. Sacensības notiks kartingu trasē un tas nozīmē, ka būs daudz asu līkumu un liels ekšens kā arī daudz bietes. Tieši tapēc obligātā kārtā visiem būs jālieto aizsargķiveres un ieteicamā kārtā arī visi pārējie aizsarg elementi.

Organizē: Tru Fix Kru

Reģistrējies šeit – http://www.trufixkru.com/blog

Atbalsta: SHE FIX, knog, Mind Work Ramps, S-pot, Ātruma Cilts Kartinga HalleRed BullDutch Bikelv, Gandrs

Assinsspiediens-final

Pievieno komentāru