Vai tu esi dzirdējis, kas ir Ātruma cilts? Tas ir televīzijas raidījums LTV7 kanālā, kuru jau piekto gadu skatās tie, kam tīk ātrums, motoru rūkoņa, benzīns un adrenalīns. Ātruma cilts tur rūpi par visiem, kas ir dulli, ātri un kustigi. Viņus vienmēr var atpazīt pēc benzina smakas, eļļainām rokām un mirdzuma acīs, ieraugot kautko, kas spēj ātri pārvietoties. Ātrums reibina. Tie, kas baidās tajā atzīties, joprojām stāv ārpus cilts sētas un uzskatāmi par izradītajiem, bet pārējie tikmēr jau otro gadu simtu svin cilvēces izgudrojumu, kas visvairāk ir pārvērtis pasauli – iekšdedzes dzinējs!

Sanitai Pelēķei bail braukt ar Harley Davidson blaķeni!

Raidījuma “Ātruma cilt” pie Tava dīvāna piestās trešdien, 27.februāra, pievakrē plkst. 20:30. Viss notiek iekš LTV7.

Sanitai Pelēķei bail braukt ar Harley Davidson blaķeni! Ha!  Skaties raidījumā stāstu par Rīgas Motormuzejā dzīvojošo 1936.gada “Hārliju” ar blakusvāģi.

RedBull Skijorings Cēsīs. Esot bijusi dikti sarežģīta, bet interesanta trase. Dalībniekiem patika un paši arī pastāstīs.

Tuvojas X-Fighter jeb frīstaila motokrosa sacīkšu sezona. Sanita izstāstīs sacensību noteikumi, kādus trikus var izpildīt, kad, kāpēc utt.?

Beigās sadaļa “Iedo’ izbraukt”. Biķernieku trases līkumu slīpēs biatloniste Madara Līduma.

Pievieno komentāru