Vai tu esi dzirdējis, kas ir Ātruma cilts? Tas ir televīzijas raidījums LTV7 kanālā, kuru jau piekto gadu skatās tie, kam tīk ātrums, motoru rūkoņa, benzīns un adrenalīns. Ātruma cilts tur rūpi par visiem, kas ir dulli, ātri un kustigi. Viņus vienmēr var atpazīt pēc benzina smakas, eļļainām rokām un mirdzuma acīs, ieraugot kautko, kas spēj ātri pārvietoties. Ātrums reibina. Tie, kas baidās tajā atzīties, joprojām stāv ārpus cilts sētas un uzskatāmi par izradītajiem, bet pārējie tikmēr jau otro gadu simtu svin cilvēces izgudrojumu, kas visvairāk ir pārvērtis pasauli – iekšdedzes dzinējs!

Piedzīvojumu meklētājs Semjonovs stūrēs KIA

Vai piedzīvojumu meklētājam un Afganistānas pētniekam Sandijam Semjonovam nebūs garlaicīgi pie KIA stūres Biķernieku trases līkumos? Skaties raidījumā “Ātruma cilts” 13.martā plkst. 21:30 LTV7. Meklē viņu rubrikā “Iedo’ izbraukt!”.

Matīss Karro – salauzta roka, bet ģipsis jau pašrocīgi noņemts. Raidījumā Sanitas saruna ar motokrosistu par sacensībām – kā bija, kā būs?

Nepalaid garām arī stāstu par F1 “Mercedes” komandas pilota Hamiltona suni Rosko, pasaules rallija čempionāta 3.posmu un Biķernieku trasē rūcošo rallija supersprintu.

R.I.P. Viktors Kulbergs, Rīgas Motormuzeja dibinātājs.

Pievieno komentāru