Vai tu esi dzirdējis, kas ir Ātruma cilts? Tas ir televīzijas raidījums LTV7 kanālā, kuru jau piekto gadu skatās tie, kam tīk ātrums, motoru rūkoņa, benzīns un adrenalīns. Ātruma cilts tur rūpi par visiem, kas ir dulli, ātri un kustigi. Viņus vienmēr var atpazīt pēc benzina smakas, eļļainām rokām un mirdzuma acīs, ieraugot kautko, kas spēj ātri pārvietoties. Ātrums reibina. Tie, kas baidās tajā atzīties, joprojām stāv ārpus cilts sētas un uzskatāmi par izradītajiem, bet pārējie tikmēr jau otro gadu simtu svin cilvēces izgudrojumu, kas visvairāk ir pārvērtis pasauli – iekšdedzes dzinējs!

Ātruma cilts. 5. septembris 2012

Aizvadītā nedēļas nogale Biķerniekos pagāja 1000km Grand Prix zīmē. Notikumu trasē tik daudz, ka vienā raidījumā tiem vietas nepietiek. Tāpēc Ātruma cilts sāk ar lielāko jaunumu un vēsturisku atgriešanos vienlaikus – izturības sacensību ietvaros Biķerniekos atdzima motobols. Stāsts par pirmo motobola maču Latvijā kopš senseniem laikiem.
Pēc tam jaunumi no Moncas – sezonas noslēgumā pa šo trasi ar Formulu 2 trauksies Haralds Šlēgelmilhs. Formulu dīdītājs ieturējis nelielu pauzi, bet nu atkal gatavs sēsties pie stūres. Lai tas varētu notikt, autosporta profesionāļi un amatieri aicināti 23. septembrī piedalīties Lemānas tipa kartingu izturības sacīkstēs, kuru dalības maksa tiks ziedota Haralda startam Moncā.
Par kārtīgu šovu parūpējies arī superbaiku pavēlnieks Jānis Rozītis. Ierastie triki viņam tīrais nieks – jāizdomā kas nervus kutinošs! Ātruma cilts bija klāt pasākumā, kurā Latvijas spēcīgākais stantfaiters veica ko nebijušu 8 metrus tālu lēcienu ar superbaiku virs cilvēku galvām.
Noslēgumā atgādināsim, kas ir “onboard”  kamera, ko ar to iesākt un, ja iepaticies sevi, savus draugus un savu braucamrīku filmēt neierastās vietās un neticamos leņķos, arī ieteikumi, kuru mazo kameru būs lietot ērtāk.

Pievieno komentāru