Vai tu esi dzirdējis, kas ir Ātruma cilts? Tas ir televīzijas raidījums LTV7 kanālā, kuru jau piekto gadu skatās tie, kam tīk ātrums, motoru rūkoņa, benzīns un adrenalīns. Ātruma cilts tur rūpi par visiem, kas ir dulli, ātri un kustigi. Viņus vienmēr var atpazīt pēc benzina smakas, eļļainām rokām un mirdzuma acīs, ieraugot kautko, kas spēj ātri pārvietoties. Ātrums reibina. Tie, kas baidās tajā atzīties, joprojām stāv ārpus cilts sētas un uzskatāmi par izradītajiem, bet pārējie tikmēr jau otro gadu simtu svin cilvēces izgudrojumu, kas visvairāk ir pārvērtis pasauli – iekšdedzes dzinējs!

Ātruma Cilts. 22. augusts 2012

Sākam sportiski – ar īsu ieskatu nesen aizvadītajās sacīkstēs. Baltijas kartinga čempionāta posms Kandavā. Autošosejas sacensības Biķerniekos. Un Youngtimer rallijs, kurā piedalījās arī Sanita. Pagājušajā raidījumā sekojām mūsu ekipāžas gaitām, šoreiz – kā veicās pārējiem.

Pēc tam – kas ir motobols? Pieredzējuši vīri jau zina – arī ar motociklu var spēlēt futbolu. Jauniešiem tas ir kas nedzirdēts. Bet paši savām acīm to varēsiet apskatīt 1000km izturības sacensību laikā 1. septembrī Biķerniekos.

Tad – grandiozs izbrauciens ar apmēram 150 senajiem spēkratiem. Tikai reizi gadā – Rīga Retro!

Bet raidījuma noslēgumā – divi brāļi, viena mašīna un viena stenogramma. Kā brāļiem Bergmaņiem reiz veicās ar stenogrammas lasīšanu spraigā rallija ātrumposmā un ko par to teica psihoterapeite.

Pievieno komentāru