Vai tu esi dzirdējis, kas ir Ātruma cilts? Tas ir televīzijas raidījums LTV7 kanālā, kuru jau piekto gadu skatās tie, kam tīk ātrums, motoru rūkoņa, benzīns un adrenalīns. Ātruma cilts tur rūpi par visiem, kas ir dulli, ātri un kustigi. Viņus vienmēr var atpazīt pēc benzina smakas, eļļainām rokām un mirdzuma acīs, ieraugot kautko, kas spēj ātri pārvietoties. Ātrums reibina. Tie, kas baidās tajā atzīties, joprojām stāv ārpus cilts sētas un uzskatāmi par izradītajiem, bet pārējie tikmēr jau otro gadu simtu svin cilvēces izgudrojumu, kas visvairāk ir pārvērtis pasauli – iekšdedzes dzinējs!

Ātruma Cilts. 15. augusts 2012

Londonas olimpiāde godam aizvadīta. Mums tak ir zelts! Un arī bronza. Bet Ātruma ciltī Sanitai jauna frizūra un jauni notikumi benzīngalvu iecienītajos sportaveidos.
Pie Sanitas ciemojas Raimonds Strokšs, tas, kurš pavasarī rosās Talsu grantētajos ceļos un rudens pusē pievēršas šosejai. Skolas bērniem par nožēlu, 1. septembris vairs nav tālu, bet ātrummīļi gavilē – Zinību dienā Biķernieku trasē notiks ikgadējās 1000km Grand Prix izturības sacensības.
Pēc tam sportaveids, kas pagaidām Latvijā vēl bērna autiņos, bet ir ļoti dzīvespriecīgs un grib strauji augt – veikbords. Sporta kompleksā 333 atklāta veikborda trase, kurā jau notiek pirmās sacensības, bet citā reizē ar dēli pa ūdeni un īpašām rampām vari pacīnīties arī tu.
Otro pārbaudījumu trasē piedzīvojuši OKartes Autosporta Akadēmijas šīgada dalībnieki. Jaunieši izmēģinājuši Mūsas trases līkumus un jau noskaidroti septiņi finālisti, bet astoto noteiks skatītāju balsojums Akadēmijas mājas lapā.
Tad autosporta profesionāļi sniegs nopietnus ieteikumus tiem 60 censoņiem, kas iekļuvuši RedBull Kart Fight finālā. Šis notikums jau šajā nedēļas nogalē.
Šajā nedēļas nogalē arī TREK MTB maratona sezonas noslēgums, bet priekšpēdējais, proti, Cēsu posms ieies vēsturē kā visu laiku karstākās MTB sacensības Latvijā. Ne tikai spraigo notikumu, bet galvenokārt gaisa temperatūras dēļ. Riteņbraucēju cīņām ar karstumu sekoja līdzi arī Ātruma cilts.
Bet noslēgumā – Sanita vasaras svelmē paguva piedalīties arī rallijā. Nevis šādā tādā, bet pirmajā Antīko Automobīļu kluba rīkotajā Youngtimer rallijā. Tur Sanitas ceļabiedri bija stūrmane Ieva un 408. moskvičs.

Pievieno komentāru